Aktualności

123

Halowa Liga Zagłębiowska im. Tomasza Wiejachy zawiesiła swoje rozgrywki do 31 stycznia. Ma to związek z obostrzeniami sanitarnymi obwiązującymi w naszym kraju, które zostały przedłużone właśnie do końca stycznia.

CZYTAJ WIĘCEJ

Do piątku 18 grudnia rozgrywane będą mecze Halowej Ligi Zagłębiowskiej im. Tomasza Wiejachy. Po okresie świątecznym HLZ wznowi swoje rozgrywki 5 stycznia.

CZYTAJ WIĘCEJ

We wtorek 8 grudnia wznowi swoje rozgrywki Halowa Liga Zagłębiowska imieniem Tomasza Wiejachy, zawieszona wcześniej z powodu pandemii koronawirusa. Do świąt rozegrane zostaną 2 kolejki, a w nowym roku HLZ kontynuować będzie rozgrywki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Rozgrywki Halowej Ligi Zagłębiowskiej imieniem Tomasza Wiejachy zostały wstrzymane do odwołania ze względu na zagrożenie epidemiologiczne. Nie dojdą więc do skutku mecze Ekstraklasy, I Ligi i Oldbojów.

CZYTAJ WIĘCEJ

W tym tygodniu rozgrywki Halowej Ligi Zagłębiowskiej imieniem Tomasza Wiejachy zostały odwołane ze względu na zagrożenie epidemiologiczne. Nie dojdą więc do skutku mecze Ekstraklasy, I Ligi i Oldbojów.

CZYTAJ WIĘCEJ

W najbliższy wtorek 8 września wznawia rozgrywki Halowa Liga Zagłębiowska imieniem Tomasza Wiejachy. Przypomnijmy, że 10 marca sezon został zawieszony z powodu pandemii koronawirusa.

CZYTAJ WIĘCEJ

Halowa Liga Zagłębiowska bezterminowo zawiesiła swoje rozgrywki. Ma to związek z pandemią koronawirusa i podjętymi w związku z nią restrykcjami władz państwowych i samorządowych. O kolejnych decyzjach dotyczących rozgrywek HLZ poinformujemy w osobnym komunikacie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zmiana pierwszej kolejki oldbojów

CZYTAJ WIĘCEJ

Startuje nowy sezon Halowej Ligi Zagłębiowskiej. Pierwsze mecze rozegrane zostaną we wtorek 18 lutego w hali Widowiskowo-Sportowej w Sosnowcu-Zagórzu.

CZYTAJ WIĘCEJ

W poniedziałek 3 lutego o godz. 18:00 odbędzie się uroczyste zakończenie sezonu Halowej Ligi Zagłębiowskiej. Wszystkich uczestników HLZ zapraszamy do klubowej restauracji Zagłębia 3Kolory.

CZYTAJ WIĘCEJ
123