Wideo

#aktualności #liga oldbojów

Liga Oldbojów: Zagłębie pokonuje MP Logistik

Przedstawiamy relację z 18. kolejki Ligi Oldbojów HLZ. Zagłębie pokonała MP Logistik 12-7, a Mittal uległ United 2:8. Zawody skomentował Piotr Bronikowski (Zagłębie Sosnowiec).

#aktualności #I liga

1 liga: Lifting Vive - Debiut Auto Boys

Przedstawiamy relację z 15. kolejki 1 ligi. W trakcie tej serii spotkań doszło do zmiany w składzie ligi. Vive zostało zastąpione składem Auto Boys, który zagrał pierwsze spotkanie przeciwko IPA Sosnowiec.

#aktualności #ekstraklasa

HLZ Ekstraklasa: Wirex goni górę tabeli

Wirex Będzin pokonał Gami-Pack 4:2 dzięki czemu nawiązał kontakt z górną częścią tabeli. W drugim relacjonowanym meczu Lamber pokonał AP Sport Blue Star 4:2. Zawody skomentował Szymon Palczewski (Wirex Będzin).

#aktualności #oldboje #liga oldbojów

HLZ Oldboy: Przekonujące zwycięstwo Zagłębia

Prezentujemy relację z 15. serii spotkań oldbojów. Zagłębie grało z Magną i pewnie wygrało 10:3, a MP Logistyk pokonało P.C.F.S. (5:0). Kolejkę skomentował Michał Krakowski (Magna).

#aktualności #I liga

1 liga: remis w górnej części tabeli

Przedstawiamy wideo-relację z meczu 12. kolejki 1 ligi HLZ. W materiale relacja z meczu IPA Sosnowiec - Będzin Miasto skomentowane przez Łukasza Madeja kapitana będzinian.

#aktualności #II liga

HLZ II LIGA: Daleka straszy lidera

W spotkaniu 11. kolejki II ligi HLZ OKS Daleka zremisował z drużyną Akademii Zagłębia. O meczu i jubileuszu klubu z Dalekiej porozmawialiśmy z kapitanem drużyny Kamilem Jaskulskim. Dodatkowo w materiale fragmenty spotkania City Sosnowiec z FC Lekarze.

#aktualności #ekstraklasa

Koniec wakacji - wraca HLZ

Przedstawiamy relację z pierwszej kolejki rundy rewanżowej. W pierwszym spotkaniu Mador pewnie rozprawił się z Sarco Harri (5:0, a Zagłębie pokonało Gami-Pack (9:1). O powrocie na hale oraz nadchodzących meczach porozmawialiśmy z Bartkiem Krzyżowskim - kapitanem Madoru.

#aktualności #hala #I liga

HLZ: 5. kolejka I ligi

Prezentujemy relację z 5. kolejki z I ligi HLZ. Kolejka ta przyniosła roztrzygnięcia decydujące o układzie sił w czołówce tabeli I ligi. Niezależni pokonali Rege Boysów, a United wygrało mecz z IPA. Bramki i akcje z tych spotkań w materiale okraszone komentarzem Pawła Walutka (Niezależni) i Dariusz Klacza (United).

#aktualności #hala #ekstraklasa

HLZ: ING liderem po 5. kolejkach

Przed wami relacja z 5. kolejki ekstraklasy HLZ. W materiale fragmenty spotkań pomiędzy Mador - Tabor (3:2) i Fiege - Wunderteam ING (1:9) skomentowane przez Bartka Krzyżowskiego (Mador) i Grzegorz Borowiecki (Wunderteam ING).

#aktualności #hala #liga oldbojów

HLZ: 4. kolejka zmagań Oldboy'ów

Relacji z 4. kolejki ligi Oldboy'ów HLZ już jest gotowa do oglądania. Materiał zawiera fragmenty spotkań pomiędzy PCMP - NDS (2:5) oraz Mp Logistik - P.C.F.S (6:2) skomentowane przez Romana Keta (NDS) i Mariusza Piaskowskiego (Mp logistik).