Liga Oldbojów 2017

TABELA Liga Oldbojów 2017

LP DRUŻYNA Mecze Punkty Z. R. P. Bramki
1 BS 5 12 4 0 1 22 - 5
2 Utd 5 12 4 0 1 15 - 7
3 PCFS 4 10 3 1 0 16 - 10
4 NDS 5 10 3 1 1 22 - 12
5 ZagPart 5 9 3 0 2 23 - 18
6 CCOld 5 7 2 1 2 19 - 20
7 RBO 5 6 2 0 3 18 - 21
8 MPL 5 6 1 3 1 15 - 16
9 MittOld 5 4 1 1 3 13 - 22
10 MagOld 4 4 1 1 2 8 - 14
11 AŚSS-c 5 3 1 0 4 10 - 15
12 PCMP 5 0 0 0 5 5 - 26

TERMINARZ Liga Oldbojów 2017

KOLEJKA DATA GODZINA Gospodarze Goście Rezultat
1 10.02.2017 19:00 ZagPart RBO 8 : 3
1 10.02.2017 19:40 MPL Utd 0 : 2
1 10.02.2017 20:20 CCOld MittOld 3 : 2
1 10.02.2017 21:00 MagOld AŚSS-c 2 : 4
1 10.02.2017 21:40 NDS PCFS 3 : 4
1 10.02.2017 22:20 PCMP BS 1 : 6
2 17.02.2017 19:00 Utd PCFS 0 : 2
2 17.02.2017 19:40 RBO MittOld 4 : 1
2 17.02.2017 20:20 BS ZagPart 1 : 2
2 17.02.2017 21:00 MPL CCOld 5 : 5
2 17.02.2017 21:40 NDS AŚSS-c 3 : 1
2 17.02.2017 22:20 MagOld PCMP 2 : 1
3 24.02.2017 19:00 CCOld RBO 7 : 4
3 24.02.2017 19:40 ZagPart MagOld 6 : 1
3 24.02.2017 20:20 PCMP NDS 2 : 8
3 24.02.2017 21:00 MittOld BS 0 : 8
3 24.02.2017 21:40 MPL PCFS 5 : 5
3 24.02.2017 22:20 AŚSS-c Utd 2 : 5
4 03.03.2017 19:00 Utd PCMP 4 : 1
4 03.03.2017 19:40 MPL AŚSS-c 3 : 2
4 03.03.2017 20:20 NDS ZagPart 6 : 3
4 03.03.2017 21:00 CCOld PCFS 2 : 5
4 03.03.2017 21:40 BS RBO 5 : 1
4 03.03.2017 22:20 MagOld MittOld 3 : 3
5 10.03.2017 19:00 MagOld PCFS - : -
5 10.03.2017 19:40 RBO PCMP 6 : 0
5 10.03.2017 20:20 ZagPart MittOld 4 : 7
5 10.03.2017 21:00 BS AŚSS-c 2 : 1
5 10.03.2017 21:40 NDS MPL 2 : 2
5 10.03.2017 22:20 Utd CCOld 4 : 2
6 05.05.2017 19:00 PCFS PCMP - : -
6 05.05.2017 19:40 AŚSS-c CCOld - : -
6 05.05.2017 20:20 NDS RBO - : -
6 05.05.2017 21:00 MPL ZagPart - : -
6 05.05.2017 21:40 Utd MittOld - : -
6 05.05.2017 22:20 MagOld BS - : -
7 12.05.2017 19:00 PCMP MittOld - : -
7 12.05.2017 19:40 ZagPart CCOld - : -
7 12.05.2017 20:20 AŚSS-c RBO - : -
7 12.05.2017 21:00 Utd NDS - : -
7 12.05.2017 21:40 MPL MagOld - : -
7 12.05.2017 22:20 PCFS BS - : -
8 31.03.2017 19:00 CCOld PCMP - : -
8 31.03.2017 19:40 AŚSS-c ZagPart - : -
8 31.03.2017 20:20 BS Utd - : -
8 31.03.2017 21:00 PCFS MittOld - : -
8 31.03.2017 21:40 MPL RBO - : -
8 31.03.2017 22:20 MagOld NDS - : -
9 07.04.2017 19:00 MittOld AŚSS-c - : -
9 07.04.2017 19:40 CCOld NDS - : -
9 07.04.2017 20:20 PCFS RBO - : -
9 07.04.2017 21:00 PCMP ZagPart - : -
9 07.04.2017 21:40 MagOld Utd - : -
9 07.04.2017 22:20 MPL BS - : -
10 21.04.2017 19:00 MittOld MPL - : -
10 21.04.2017 19:40 BS NDS - : -
10 21.04.2017 20:20 Utd RBO - : -
10 21.04.2017 21:00 ZagPart PCFS - : -
10 21.04.2017 21:40 AŚSS-c PCMP - : -
10 21.04.2017 22:20 MagOld CCOld - : -
11 28.04.2017 19:00 ZagPart Utd - : -
11 28.04.2017 19:40 PCFS AŚSS-c - : -
11 28.04.2017 20:20 RBO MagOld - : -
11 28.04.2017 21:00 CCOld BS - : -
11 28.04.2017 21:40 MPL PCMP - : -
11 28.04.2017 22:20 MittOld NDS - : -